Hakkımızda

Berjerland olarak, Yurt dışından ithal olarak getirdiğimiz el oyması ürünlerimizi, sizlerin isteği ve beğenisi doğrultusunda şekillendirerek satışa sunmaktayız. Biliyoruz ki; "Memnuniyetiniz Geleceğimizdir."

DEĞERLERİMİZ


 

Misyon

Sunduğumuz kişiye özel el yapımı ürünleri ve hizmetleri; kalite, tasarım ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla tüketicilerimize ulaşmaktayız.

Satış öncesi hizmetler ve satış sonrası teknik destekle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız.

Vizyon

Fabrikadan direkt kendi ürünlerimizi sunduğumuz showroom'umuzda uygun fiyat politikamız ve ürün kalitemizle sektördeki gücümüzü devam ettiriyoruz.

Müşterilerin ve sektörün ihtiyaçları çerçevesinde yenilenen ve yeni ürünler geliştiren bir marka olarak, yeni hedeflerimizle emin adımlarla ilerleyişimizi sürdürüyoruz.

Çevre Politikamız

BERJERLAND, tasarlayıp ürettiği kaliteli ve şık ürünlerle yaşam kalitemizi artırmayı hedeflerken ‘’SAĞLIKLI YAŞAM, SAĞLIKLI ÇEVRE İLE OLUR’’ fikrini hayat felsefesi haline getirmiştir. Tasarımdan ürünün size sunulmasına ve hatta ömrünü tamamlamasına kadar tüm süreçlerde olumsuz çevresel etkilerin azaltılmasını sağlayarak,
Çevreyi kirletici unsurları ve atıkları takip ederek, yasal çerçeve sınırları içinde sürekli iyileştirme felsefesi ile çalışmak temel çevre politikamızdır.